20 czerwca, 2024
kolczyki srebrne modna kobieta

Każdego dnia stajemy przed – może i dla wielu z pozoru nieistotnym  – lecz jednak nieuniknionym wyborem tego w jaki sposób chcemy się dziś prezentować.

Oczywiście na pierwszym planie jest nasz ubiór, fryzura, ewentualny makijaż i umiejętność dopasowania tego wszystkiego do siebie. Co jednak z biżuterią? Czy jest ona konieczna? W jaki sposób zmienia ona sposób w jaki jesteśmy postrzegani? Czy ktokolwiek w ogóle zwraca na nią uwagę? I najważniejsze – jaki element biżuterii jest na tyle uniwersalny, że bez zbędnego zastanawiania się i kombinowania będzie pasować do większości stylizacji na co dzień? 

Jeżeli generalnie nie mamy zbyt dużego doświadczenia w doborze biżuterii i nie obywamy się z nią w życiu codziennym – nie warto jest ryzykować celując w skomplikowane fasony długich naszyjników lub kolorowych bransolet – bardzo łatwo jest w tej kwestii przesadzić i sprawić, że cała aparycja naszej osoby będzie skupiona na jaskrawych, mocno odznaczających się elementach na naszej szyi lub nadgarstku.

W takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się niezawodne i zawsze w modzie kolczyki. Delikatna biżuteria na uszach nie odwraca uwagi od naszej osoby, jest za to w stanie podkreślić kolor naszych oczu, naszą fryzurę i rysy naszej twarzy,  – sprawiając, iż będzie wyglądała na bardziej ożywioną i wyrazistą.

Jaki rodzaj kolczyków wybrać?

Jednak czy każde kolczyki wyglądają dobrze? Niestety – i w tym wypadku bardzo łatwo o przesadę – niezwykle długie, zwisające kolczyki mieniące się wszystkimi kolorami tęczy nie będą iść w parze z większością fasonów jakie się na nas pojawią. Nie podejmując zbędnego ryzyka, jeśli chcemy zainwestować w uniwersalną biżuterię która będzie pasować do praktycznie każdego rodzaju urody, a także nie będzie się gryzła z żadnym strojem – tym bardziej lub mniej formalnym – najlepiej postawić na klasyczne srebrne kolczyki.

Kolczyki srebrne to strzał w dziesiątkę dla ludzi którym zależy na podkreśleniu swojego naturalnego piękna – nie odwracają one w żadnym stopniu uwagi od nas samych, a tylko wydobywają atrybuty które od zawsze mieliśmy – kolor naszej skóry, kolor oczu i kształt twarzy. Są one wręcz idealne jeśli chodzi o wszechstronność – wyglądają bowiem dobrze zarówno w codziennej pracy biurowej, jak i są w stanie zachwycić elegancją podczas długo oczekiwanego wyjścia.

Odpowiednio dobrane srebrne kolczyki to podstawa – warto wybrać te które (jeśli odpowiednio o nie zadbamy) będą dodawać blasku naszym stylizacjom na długie, długie lata.