20 czerwca, 2024

Biały i czarny, czarny i biały to klasyczne kolory, które każdy z nas zna. Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają i chyba coś w tym jest, bo wystarczy spojrzeć na tegoroczne wybiegi by zobaczyć trend, w którym dwa przeciwne sobie kolory, tworzą jeden unikalny styl. Biały koniecznie na górze, czarny na dole to totalny hit !

Patrząc na kreacje z wybiegów, można by powiedzieć,a co w tym nowego, ubrać się na biało- czarno ? Niby nic, a jednak klasyka w takim wydaniu ma swój niepowtarzalny urok; Biało -czarny zestaw wcześniej zarezerwowany tylko na eleganckie wydarzenia czy uroczystości, dziś pojawia się w wersji na każdy dzień.

Biało-czarny strój to kreacja od rana do wieczora, na dzień i na wieczór, na każde wydarzenie, do szkoły, do pracy, na spotkanie czy elegancką kolację. Już nie musimy obawiać się czy pasuje, w tym sezonie styliści nadają klasyce wolność!Takie wydanie mody to nie tylko trend, to także hołd oddany klasyce i demostracja, że klasyka może być modna każdego dnia, nie tylko od święta, nie tylko na wielkie uroczystości,a każdego dnia, o każdej porze, dla każdego wieku.

Takie spojrzenie na modę w dobie kryzysu, to strzał w 10-tkę. Nie ma to jak zaniwestować w ponadczasowe kreacje, które nigdy nie wychodzą z mody, kolory, które wiecznie są modne; Biały i czarny to kolory powszechnie kochane, jak wiadomo panuje przekonanie,że te dwa kolory pasują do wszystkiego i to prawda. Biały i czarny tworzą klasyczną bazę do wielu stylizacji, i choć w tym roku idą w parze, za rok rzeczy zakupione w tym sezonie nadal będziemy mogły łączyć i cieszyć się nimi.

Warto więc wybrać markowe buty i ubrania w uniwersalnych kolorach, które nie tylko są modne, ale też powrócą w przyszłym sezonie. Na uwagę zasługują wszystkie renomowane marki, które inwestują w jakość, trwałość, naturalne materiały i design, i tak np. buty marki Kickers , Geox i Timberland cieszą się niesamowitym sukcesem w tym sezonie, jak i odzież marki Diesel, Vero Moda, Only czy Replay. Na pewno warto zajrzeć do tych sklepów by poszukać wymarzonej biało-czarnej kreacji!

Dodaj komentarz