12 lipca, 2024
buty vds

Trampki marki Converse każdy zna. Królują w modzie oldschoolowej od dwóch wieków. Mimo swego długiego stażu wcale nie straciły na popularności, wręcz przeciwnie są obiektem westchnień i modowych marzeń niemalże każdego nastolatka na świecie. Wiele młodych pokoleń sięga właśnie po nie, najbardziej porządane i kochane trampki świata – Conversy!

I nie ma się co dziwić, marka idzie z duchem czasu i co roku prezentuje coraz to bardziej indywidualne i orginalne kolekcje, klasyczne modele przybierają nieskończoną ilość wyjątkowych wersji, dostosowując się tym samym do każdych gustów.

Naturalny szyk, popularność, wygoda, uniwersalność i elastyczność w dopasowaniu się do stylizacji to wszystko, to co sprawia, że Conversy stały się tak wyjątkowe.

Converse All Star “Rock Craftsmanship” – to wyjątkowa kolekcja marki Converse

Powracają wszystkie klasyczne modele w rockowo-punkowej wersji. Jest w czym wybierać i czym oczy nacieszyć.

Słynne modele All Star marki Converse pokryły się złotymi i srebrnymi ćwiekami, symetrycznymi, bocznymi zamkami, monochromatycznymi sznurówkami, gwiezdnymi i zwierzęcymi motywami oraz skórzanymi wstawkami. Trampki idealne by wprowadzić choć odrobinę rockowego buntu do każdej szafy.

Dodaj komentarz