12 lipca, 2024
lampa led do paznokci

Lubisz mieć piękne i zadbane dłonie i paznokcie, jednak do skorzystania z usług profesjonalnej kosmetyczki zniechęca Cię cena za wykonanie manicure hybrydowego? Wcale nie musisz wydawać pieniędzy na wizyty w salonie, możesz dbać o swoje paznokcie w domu! Wystarczy, że zaopatrzysz się w poszczególne produkty i urządzenia, a przekonasz się, że stylizacja paznokci wcale nie jest tak trudna i skomplikowana.

Jeżeli jednak nie wiesz, która lampa do paznokci lub lakiery będą dobrym wyborem na początek – przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągawkę, dzięki której dokonasz trafnego zakupu!

Lampa LED do paznokci – najistotniejsze parametry

Poszukując idealnej lampy do paznokci do użytku profesjonalnego lub domowego, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów. Mowa tutaj przede wszystkim o zastosowanej technologii, kształcie i rozmieszczeniu diod oraz mocy. Największą rolę odgrywają dwa ostatnie parametry.

Zarówno kształt, jak i moc lampy są niezwykle istotne, bez względu na to, czy urządzenie wykorzystywane jest w profesjonalnym salonie kosmetycznym, czy też w domu. Na rynku znajdziesz lampy o różnych kształtach. Największą popularnością cieszą się jednak kopuły z lustrzanym dnem. Z ich pomocą utwardzisz wszystkie paznokcie u jednej ręki, co jest bardzo wygodnym i oszczędnym rozwiązaniem. W końcu krótszy czas pracy przy paznokciach = mniejsza ilość zużytego prądu. W związku z tym lampa LED do paznokci o owalnym kształcie i nieco większej wielkości będzie doskonałym wyborem, szczególnie do pracy w salonie kosmetycznym.

lampa do manicure

Moc lampy to kolejny czynnik, odpowiadający za pracę przy paznokciach. Zasada jest prosta – im większa moc lampy, tym lepiej. Dlatego też polecamy wybierać modele o wyższych parametrach, aby ułatwić sobie stylizacje paznokci w domowym zaciszu. Nie musisz sięgać po modele o najwyższej mocy – takie zostaw profesjonalnym stylistkom. Optymalnym rozwiązaniem będzie lampa LED do paznokci o mocy 24W lub 36W. Jeżeli jesteś osobą całkowicie początkującą i nie planujesz sięgać po żel do paznokci, możesz wybrać nieco słabszą lampę np. o mocy 16W. Niezależnie od tego, jaki model chciałabyś kupić, zachęcamy do zapoznania się ofertą hurtowni kosmetycznej La Diosa.

Hurtownia kosmetyczna La Diosa – lampy w najlepszych cenach!

Hurtownia kosmetyczna La Diosa oferuje mnóstwo profesjonalnych produktów i urządzeń do stylizacji paznokci, a także do pielęgnacji twarzy i całego ciała oraz makijażu. Na stronie internetowej ladiosa.pl znajdziesz lampy w wielu odsłonach – od tych najbardziej klasycznych po prawdziwe perełki, wykorzystywane przez profesjonalistki. Jeżeli więc chcesz dokonać najbardziej satysfakcjonującego zakupu, wejdź na ladiosa.pl i złóż zamówienie. Możesz być pewna, że zainwestujesz w najlepszy jakościowo sprzęt!

Jak używać lampy LED do paznokci?

Używanie lampy do paznokci 48W led nie może być prostsze; oto następujące kroki:

  • Nałożyć swój lakier bazowy.
  • Nałóż kolorowy odcień (odcienie), który chcesz.
  • Utwardź pod lampą przez trzydzieści sekund.
  • Powtórz czynności z kolejnymi warstwami lub wykończeniami.
  • Na koniec dodaj lakier nawierzchniowy, a następnie umieść pod lampą jeszcze raz przed voilà!

lampa led do paznokci

Korzyści z używania lampy LED 48W do paznokci

Jedną z istotnych zalet korzystania z tego typu lampy jest to, że może utwardzić każdą warstwę lakieru żelowego w ciągu zaledwie trzydziestu sekund, podczas gdy tradycyjne lampy UV zajmuje do dwóch minut dla każdej warstwy, co czyni go bardziej czasochłonne. Kolejną zaletą jest to, że obsługuje różne rodzaje żelu, takie jak żele soak-off, budowniczych, rzeźbiarskie żele i twarde żele. Oznacza to, że można użyć wielu rodzajów żelu polski zamiast inwestować w wielu urządzeń.