22 maja, 2024
odchudzanie a woda modelki

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę tego, ale wiele osób, kiedy myśli o odchudzaniu – zastanawia się ile czeka ich wy życzeń w drodze do upragnionej sylwetki. Niestety każda osoba, która chce się odchudzić musi się z nimi liczyć. Pod czas odchudzania należy przede wszystkim zmniejszyć ilość spożywanego jedzenia, a także dopilnować, aby jedzenie, które jemy było jak najwyższej jakości. Odpowiednia dieta to połowa sukcesu, no i oczywiście ćwiczenia fizyczne również są bardzo ważne. Jeśli nie zadba się o któryś z tych elementów, wtedy nasze odchudzanie może skończyć się nie powodzeniem.

Jaką dietę należy stosować podczas odchudzania?

Na przykład dietę surową, którą polecam nie tylko osobom, które chcą się odchudzić, ale i również wszystkim tym, którzy chcą zmienić swój styl życia. Dieta surowa jak sama nawa wskazuje składa się ze surowych warzyw, owoców, a także soków własnej roboty. Oczywiście, aby żyć w zdrowiu i co najważniejsze widzieć pierwsze efekty w odchudzaniu nie musisz być na tej diecie. Jeśli nie wyobrażasz sobie jedzenia bez gotowania warto abyś wprowadził produkty gotowane do diety. Jeśli nie umiesz żyć bez mleka i produktów mlecznych również od czasu do czasu możesz je zjeść, ale nie zbyt często. Cały szkopuł tkwi w tym, że jeśli chcesz odnieść sukces musisz być zdecydowana w tym co robisz. Jeśli nie będziesz stosowała się do diety nie schudniesz, dlatego ciężko jest wszystkim tym którzy mają problemy z otyłością zacząć dietę i wytrwać w niej. Ale nikt nie mówi o tym, abyś na dietę surową przechodził z dnia na dzień. Powiem nawet więcej. Nie jest to w ogóle wskazane gdyż możesz nabawić się biegunki.

woda jonizowana

Surowiznę do swojej diety należy wprowadzać powoli, ale systematycznie, aż do tego momentu, kiedy w naszej diecie będzie więcej jedzenia surowego od jedzenia gotowanego czy też przetworzonego w inny sposób. Proporcje powinny wynosić – 60% surowizna, i 40% jedzenie gotowane itp. Miej również na uwadze fakt, że podczas stosowania odpowiedniej diety możesz schudnąć tylko 1 kg na tydzień, nie więcej, gdyż szybsze chudnięcie może doprowadzić do niepotrzebnych problemów zdrowotnych.

Zdrowa woda i ćwiczenia

Jeśli chcesz schudnąć więcej pozostają Ci ćwiczenia fizyczne. To dzięki nim możesz zacząć zrzucać nawet 3 kg tygodniowo, ale otrzymanie takiego wyniku nie jest zbyt łatwe. Podczas odchudzania bardzo ważne jest również, aby wypijać wystarczająca ilość wody – bo to właśnie woda wspomaga odchudzanie. Najlepiej, kiedy przy odchudzaniu będziemy pić nie tylko sporą ilość wody, bo nawet do 2,5 litrów dziennie, ale i również wodę dobrej jakości. Najlepiej taką, która została poddana procesowi elektrolizy – to spowoduje, że nasze odchudzanie będzie łatwiejsze, ponieważ dzięki temu, że będziemy ją pić pozbędziemy się z naszego organizmu nie potrzebnych toksyn, a także nie zbędnych odpadków przemiany materii. Wodę jonizowaną powinniśmy pić tak na prawdę przez całe życie, a nie tylko wtedy, kiedy się odchudzamy, gdyż owa „żywa woda” – bo tak też jest inaczej nazywana posiada szereg pozytywnych właściwości leczniczych. Między innymi woda alkaliczna poprawia cerę, pozbywa się niedoskonałości skórnych, przeciwdziała powstawaniu miażdżycy, nadciśnieniu czy też nowotworom.

Dodaj komentarz