20 czerwca, 2024
SUKIENKI na wizytę do

Mówimy, że moda przemija. I słusznie. Przemija ona po to, by powrócić w nieco odświeżonej wersji. Nigdy natomiast nie przemija moda na kobiecość, co za tym idzie na sukienki wizytowe. Stare, wyjęte z szafy, dawno już zapomniane, mogą pozyskać drugie życie przy pomocy ciekawych, mocnych lub delikatnych akcentów.

Każda kobieta posiada w szafie taką sukienkę wizytową

Odzież damska, to nieskończone źródło możliwości twórczych. Ubrania podkreślone charakterystycznymi dodatkami, zależnymi od okazji, na którą się szykujemy, zyskają nowego wyglądu i charakteru, niepowtarzalnego z racji kreatywności twórcy, czyli nas samych.

Weźmy na przykład – impreza w pracy:

Zwykła, klasyczna sukienka wizytowa, po dodaniu dobrze skrojonej marynarki, eleganckich butów i aktówki skórzanej, zamienia się w biurową kreację- niestety tutaj panują określone prawa. Natomiast wieczór panieński pozwala puścić wodzę fantazji, tutaj nie ma żadnych ograniczeń.

Pasek z ćwiekami, toczek, skórzana lub futrzana kamizelka, dodatki w postaci biżuterii, na przykład z modeliny. Wszystko wedle upodobań i pomysłowości twórcy kreacji.

Nie bójmy się eksperymentować z modą. Dzięki niej zyskamy stare – nowe ja.