12 lipca, 2024
sauna efekty

Coraz więcej osób docenia korzyści, jakie niesie za sobą wizyta w saunie. Jest to bowiem nie tylko chwila relaksu i odprężenia, ale również sposób na poprawę kondycji fizycznej organizmu. Ma ona bowiem udokumentowany wpływ na poprawę ukrwienia, odporności i wyglądu skóry. To wszystko wpływa z kolei na lepsze samopoczucie, spowodowane wydzielaniem zwiększonej ilości endorfin.

Jak zwiększyć dobroczynne działanie sauny?

Dobrym pomysłem na wzmocnienie efektu kuracji, będzie skorzystanie z peelingu do sauny. Pozwoli to na usunięcie starego naskórka i przywróci skórze dawny blask. Peeling do sauny należy nakładać odpowiednimi rękawiczkami, wykonując okrężne ruchy masujące. W ten sposób dogłębnie oczyścimy nasze pory z wszelkich zabrudzeń i toksyn.

Już jedna wizyta potrafi zdziałać cuda. Cera stanie się odżywiona i promienista, a to przełoży się na nasz młodszy wygląd. Szeroka gama zapachowa peelingów do sauny, spowoduje ponadto, że skóra będzie czysta i pachnąca. Warto więc podarować sobie chwilę przyjemności, która wspomoże dodatkowo nasze zdrowie.

Dodaj komentarz