22 maja, 2024
USTA DUZE

Jak wiadomo nie od dziś usta to część naszej twarzy na którą zwraca się uwagę. Szczególną uwagę do damskich ust przykuwają Panowie, dlatego każda z Nas marzy o tym żeby były pełne, duże zwyczajnie piękne.  Jednak nie zawsze rodzimy się takie jakbyśmy chciały wyglądać, często nasze usta są zbyt małe, zbyt wąskie, zbyt niedoskonałe to sprawia, że wpadamy w kompleksy. Dlatego w dzisiejszych czasach tak wiele kobiet decyduje się na zabieg powiększania ust. Jednak żeby mieć pełne usta nie musicie od razu iść do chirurga plastycznego. Dziś pokażę Wam jak w prosty sposób optycznie powiększyć usta za pomocą domowej metody, która w żaden sposób nie ingeruje w nasze ciało.

Metoda optycznego powiększania ust:

  1. Niezbędne będą:
  • Korektor, który odbija światło najlepiej żeby był w pędzelku
  • Konturówka ciemniejsza od naturalnego koloru naszych ust (najlepiej o co najmniej dwa tony)
  • Pędzelek do ust
  • Szminka w jasnym naturalnym kolorze
  • Błyszczyk dobrze by było gdyby był bezbarwny ewentualnie z błyszczącymi drobinkami

Metoda, którą chcę zaprezentować jest dość prosta i składa się z 5-ciu kroków.

Krok I

Najpierw używamy korektora rozprowadzając go dokładnie wokół naszych ust. Do tego celu można także użyć fluidu, który dobrze odbija światło.

Krok II

Obrysowujemy nasze usta konturówką.

Krok III

Rozcieramy konturówkę przy pomocy pędzelka, pozostawiając przy tym jaśniejszą przestrzeń na centralnych częściach naszych ust.

Krok IV

To już przedostatni krok w którym używamy szminki, najlepiej jaśniejszej od naszych ust. Wypełniamy nią nie całe usta, a jedynie jaśniejszą przestrzeń.

Krok V

Ostatni krok w którym używamy jasnego błyszczyka po to aby wypełnić i scalić całość.

Oprócz tego sposobu na rynku kosmetycznym dostępne są również poszczególne preparaty, które same w sobie wpływają na to, że nasze usta wydają się być większe. Tak jest chociażby w przypadku błyszczyków, które w swoim składzie mają morski kolagen, ewentualnie zawierają wyciąg z pikantnej papryczki lub z pieprzu kajeńskiego. Dlatego zachęcam także do wypróbowania tego rodzaju kosmetyków, które naprawdę potrafią sprawić, że nasze usta będą  wydawać się większe i nie musimy tego efektu osiągać tylko za pomocą zabiegu, który co jakiś czas trzeba odnawiać.

Dodaj komentarz