22 maja, 2024

Anna Mucha to polska aktorka i celebrytka, urodzona w Warszawie 26 kwietnia 1980 roku. Zadebiutowała na ekranie w filmie Andrzeja Wajdy „Korczak” i właściwie od tego momentu stale uczestniczy w życiu publicznym. Szczególnie po roli Danki Dresner w „Liście Schindlera” Stevena Spielberga została zauważona i dostawała cały czas propozycję. Grała m.in. w „Pannie Nikt” Wajdy, „Chłopaki nie płaczą” Lubaszenki czy „Och Karol 2”. Można ją również było oglądać w serialach: „Matki, żony i kochanki”, „Prosto w serce”, „M jak Miłość”.

Anna Mucha jest znana nie tylko z ról filmowych i serialowych. W l. 2003-2007 była związana z Kubą Wojewódzkim. Jednak największy rozgłos przyniósł jej udział w programie „Taniec z Gwiazdami” w 2009 r., który wygrała razem ze swym partnerem Rafałem Maserakiem. W tym też roku wystąpiła na okładce „Playboya”.

Obecnie Anna Mucha gra w serialu „M jak Miłość”. Będzie ją można również zobaczyć w kontynuacji popularnej komedii Kogel-Mogel. Jest mamą dwójki dzieci, jej partnerem jest Marcel Sora.

Sprawdź inne, modne artykuły:

Dodaj komentarz