20 czerwca, 2024
kor zestaw lakierów hybrydowych

Jakie paznokcie warto zrobić na najbliższą imprezę karnawałową? Które stylizacje zrobią furorę podczas tego wyjątkowego czasu?

Wymarzone paznokcie karnawałowe

Karnawał to wyjątkowy czas, na który czekamy niemal wszyscy. Nie dziwi zatem fakt, że właśnie wtedy każda z nas chce prezentować się olśniewająco. Znakomita kreacja, cudowna fryzura oraz liczne dodatki – wszystko to składa się na Twoją kreację. Jednym z najważniejszych detali są również paznokcie, które podczas zabaw karnawałowych powinny być szczególnie zadbane i przepiękne. W tym celu nie musisz jednak iść do kosmetyczki i wydawać dużych pieniędzy – cudowne paznokcie przygotujesz także w domowym zaciszu. Aby tego dokonać, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, takiego jak frezarka do paznokci, lampa do paznokci czy odpowiednie lakiery hybrydowe. Z pewnością przyda Ci się również inspiracja na paznokcie karnawałowe – i właśnie w tym Ci pomożemy!

Jakie paznokcie karnawałowe?

Przygotowując paznokcie na imprezę karnawałową, z pewnością nie powinnaś bać się eksperymentów – w końcu to najlepsza okazja do skorzystania z głębokich kolorów czy lśniących zdobień, również tych w formie 3D.

Bardzo ciekawą propozycją są paznokcie czerwone, zrobione jednak przy użyciu lakieru z drobinkami. Dobrym pomysłem jest też pokrycie całej płytki paznokcia kolorem i stworzenie interesującego frencza. Co ważne, taka stylizacja sprawdzi się zarówno na krótkich, jak i na długich paznokciach, a także na paznokciach owalnych oraz kwadratowych. Czerwone paznokcie to ponadczasowe rozwiązanie, które sprawdzi się zresztą nie tylko podczas karnawałowej zabawy.

To nie wszystkie propozycje dla Ciebie – koniecznie rozważ brokatowe paznokcie karnawałowe. Nie ma lepszego pomysłu, abyś wszystkim wkoło pokazała, że w tym roku to Ty będziesz królową balu! Używając brokatowego pyłku lub lakieru, możesz stworzyć naprawdę fenomenalny efekt. Jeżeli chciałabyś ekstrawagancję w nieco mniejszym stopniu, pokryj w ten sposób tylko dwa paznokcie, a na pozostałe nałóż klasyczny lakier w kolorze białym, kremowym lub czerwonym. Musisz wiedzieć, że brokat możesz zastąpić folią transferową, da one nieco subtelniejszy efekt.

Nie zapomnij też o ciemnych kolorach o matowym wykończeniu. Czarny, granatowy, a może bordowy? Następnie przyłóż wspomnianą folię transferową i gotowe. Pamiętaj, w kwestii doboru stylizacji paznokci ogranicza Cię wyłącznie Twoja inwencja. Nie zawsze musisz podążać za trendami – to przede wszystkim Ty masz czuć się dobrze w karnawałowych paznokciach i bawić się dobrze podczas szampańskiej zabawy do rana!