odchudzanie a woda modelki

Żywa woda a odchudzanie

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę tego, ale wiele osób, kiedy myśli o odchudzaniu – zastanawia się ile czeka ich wy życzeń w drodze do upragnionej sylwetki. Niestety każda osoba, która chce się odchudzić musi się z nimi liczyć. Pod czas odchudzania należy przede wszystkim zmniejszyć ilość spożywanego jedzenia, a także dopilnować, aby jedzenie, które jemy było jak najwyższej jakości. Odpowiednia dieta to połowa sukcesu, no i oczywiście ćwiczenia fizyczne również są bardzo ważne. Jeśli nie zadba się o któryś z tych elementów, wtedy nasze odchudzanie może skończyć się nie powodzeniem.

Jaką dietę należy stosować podczas odchudzania?

Na przykład dietę surową, którą polecam nie tylko osobom, które chcą się odchudzić, ale i również wszystkim tym, którzy chcą zmienić swój styl życia. Dieta surowa jak sama nawa wskazuje składa się ze surowych warzyw, owoców, a także soków własnej roboty. Oczywiście, aby żyć w zdrowiu i co najważniejsze widzieć pierwsze efekty w odchudzaniu nie musisz być na tej diecie. Jeśli nie wyobrażasz sobie jedzenia bez gotowania warto abyś wprowadził produkty gotowane do diety. Jeśli nie umiesz żyć bez mleka i produktów mlecznych również od czasu do czasu możesz je zjeść, ale nie zbyt często. Cały szkopuł tkwi w tym, że jeśli chcesz odnieść sukces musisz być zdecydowana w tym co robisz. Jeśli nie będziesz stosowała się do diety nie schudniesz, dlatego ciężko jest wszystkim tym którzy mają problemy z otyłością zacząć dietę i wytrwać w niej. Ale nikt nie mówi o tym, abyś na dietę surową przechodził z dnia na dzień. Powiem nawet więcej. Nie jest to w ogóle wskazane gdyż możesz nabawić się biegunki.

woda jonizowana

Surowiznę do swojej diety należy wprowadzać powoli, ale systematycznie, aż do tego momentu, kiedy w naszej diecie będzie więcej jedzenia surowego od jedzenia gotowanego czy też przetworzonego w inny sposób. Proporcje powinny wynosić – 60% surowizna, i 40% jedzenie gotowane itp. Miej również na uwadze fakt, że podczas stosowania odpowiedniej diety możesz schudnąć tylko 1 kg na tydzień, nie więcej, gdyż szybsze chudnięcie może doprowadzić do niepotrzebnych problemów zdrowotnych.

Zdrowa woda i ćwiczenia

Jeśli chcesz schudnąć więcej pozostają Ci ćwiczenia fizyczne. To dzięki nim możesz zacząć zrzucać nawet 3 kg tygodniowo, ale otrzymanie takiego wyniku nie jest zbyt łatwe. Podczas odchudzania bardzo ważne jest również, aby wypijać wystarczająca ilość wody – bo to właśnie woda wspomaga odchudzanie. Najlepiej, kiedy przy odchudzaniu będziemy pić nie tylko sporą ilość wody, bo nawet do 2,5 litrów dziennie, ale i również wodę dobrej jakości. Najlepiej taką, która została poddana procesowi elektrolizy – to spowoduje, że nasze odchudzanie będzie łatwiejsze, ponieważ dzięki temu, że będziemy ją pić pozbędziemy się z naszego organizmu nie potrzebnych toksyn, a także nie zbędnych odpadków przemiany materii. Wodę jonizowaną powinniśmy pić tak na prawdę przez całe życie, a nie tylko wtedy, kiedy się odchudzamy, gdyż owa „żywa woda” – bo tak też jest inaczej nazywana posiada szereg pozytywnych właściwości leczniczych. Między innymi woda alkaliczna poprawia cerę, pozbywa się niedoskonałości skórnych, przeciwdziała powstawaniu miażdżycy, nadciśnieniu czy też nowotworom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *