Galerie Modelki Divider Wideo
KORONKOWE WSTAWKI
7 / 11

źródło: AKPA
7 / 11
INFO
Koronka to kolejny nietypowy materiał, który stał się jednym z największych modowych trendów ostatnich tygodni. Trudno nie zauważyć jej niebywałej popularności zważywszy na to, że co rusz można ją zobaczyć na strojach największych gwiazd showbiznesu.

Kojarzona z branżą bieliźnianą koronka to rozwiązanie dla kobiet odważnych, nie bojących się pokazać zbyt dużo. Prześwitujący materiał doskonale sprawdza się jako element zmysłowych, wieczorowych kreacji, jednak jego nadmiar może sprawić, że kreacja bardziej będzie nadawała się do sypialni niż na czerwony dywan.

Celebrytki chętnie sięgają po kreacje z przezroczystymi wstawkami, które sprawiają, że nawet jednolity, codzienny strój może stać się kreacją na miarę salonowych spotkań.

Zobaczcie, które z polskich artystek i celebrytek wybrały zmysłowe koronki. Która z nich wygląda dobrze, a która powinna zmienić strój? Decyzję pozostawiamy wam.

Na zdjęciu: Joanna Majstrak

ZOBACZ RÓWNIEŻ

NEWS

REKOMENDACJA
1 2 3 4 5
Polecam galerię:
Polecam galerię
Rekomendowana:
0

Zobacz rowniez POKAZY
OPINIE (3)
Tytuł:

Opinia:
Kod z obrazka:
Pseudonim:
brak im lustra
Jojo 2013-10-25 13:49:49 Odpowiedz »
Najbrzydzsa to zdecydowanie Katarzyna Zielińska - potwór, a najładniejsza oczywiście Agata Załęcka .
masakra
SIKORKA 2013-10-25 12:32:12 Odpowiedz »
Masakryczne podróbki gwiazd hollywodu.
kiks
kiks 2013-10-25 12:18:23 Odpowiedz »
o masakra!!!!!!!!!!!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii