Galerie Modelki Divider Wideo
BLOGERKI DLA GATTY
1 / 7

źródło: materiały prasowe
1 / 7
INFO
Marka rajstopowa i odzieżowa zaprosiła popularne, polskie blogerki do współpracy w ramach akcji „Jesienne stylizacje z Gattą”. W środę, 7 września, w salonie firmowym w Złotych Tarasach pięć modnych szafiarek stworzyło z odzieży Gatty niepowtarzalne stylizacje i wzięło udział w sesji zdjęciowej w centrum Warszawy.

W akcji „Jesienne stylizacje z Gattą” udział wzięły znane blogerki – uwielbiane i śledzone przez setki, a nawet tysiące fashionistek – Maffashion, Glamourina, Styledigger, Cajmel oraz Bagladyshop. W salonie firmowym dziewczyny miały do dyspozycji cały asortyment rajstop, odzieży, zarówno z kolekcji Gatta Bodywear, jak i Joannahorodyńskagatta oraz dodatki w postaci rajstop, kominów i szali.

Miksowały, przymierzały i ostatecznie wybrały stroje dla siebie – odważne, eleganckie, romantyczne i na luzie. Każda stylizacja była niepowtarzalna i wyjątkowa. Tak jak style poszczególnych dziewczyn.

materiały prasowe/AKw
ZOBACZ RÓWNIEŻ

NEWS
1 | 2 | 3 | więcej...

REKOMENDACJA
1 2 3 4 5
Polecam galerię:
Polecam galerię
Rekomendowana:
0

Zobacz rowniez POKAZY
OPINIE (0)
Tytuł:

Opinia:
Kod z obrazka:
Pseudonim:

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii