3 sposoby by poprawić wygląd skóry

Na Twojej twarzy i ciele pojawiają się przebarwienia i popękane naczynka, które dodają Ci lat? Chcesz mieć skórę jasną i bez plam? To nic trudnego. Wprowadź w życie nasze rady a na pewno uzyskasz sukces.

1. Bądź łagodna dla swojej skóry. Unikaj zbyt częstego używania skrubów i szorstkich ręczników do wycierania, które mogą powodować podrażnienia, przez co nasz skóra wygląda starzej.

Staraj się nie wyciskać wyprysków i wągrów oraz nie rozdrapuj strupów po skaleczeniach.
Wiele kobiet dłubie w swojej skórze, nie zdając sobie sprawy, że to może powodować przebarwienia i widoczne blizny.

2. Staraj się unikać dymu papierosowego. Chemikalia z papierosów wprowadzone do Twojego krwiobiegu znajdują drogę do Twojej skóry, czyniąc ją ziemistą i krostowatą. Nawet jeśli nie palisz, siadanie w zadymionym pokoju albo restauracji narażona Ciebie na wdychanie takich samych substancji chemicznych, które powodują przebarwienia.

3. Używaj kosmetyków z filtrem. Pewnie słyszałaś to milion razy i jakoś szczególnie nie obeszła Cię ta wiadomość? Niektóre kobiety mogą powiedzieć, że się nie opalają ale łatwo można zauważyć nowe piegi, rozbite naczynka, ciemne miejsca, pokrytą plamami skórę i rozszerzone pory. Obrażenia wywołane słońcem mogą wystąpić przez podchodzenie do samochodu każdego dnia bez filtru słonecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *